Recenze o Flekosteel

 • Kateřina
  Před pár měsíci mi byla diagnostikována revmatoidní artritida. Aby klouby úplně nebolely, rozhodl jsem se hledat lék, který by pomohl vyrovnat se s tímto problémem. Řešením byl Flekosteel gel. Rád bych poznamenal, že gel opravdu dává výsledek. Masť má kumulativní účinek, takže se bolest po léčbě nevrátí.
  Flekosteel
 • Jaroslav
  Jsem sportovec a bolesti kloubů jsou v mé kariéře častým jevem. Flekosteel gel pomáhá uvolnit svaly po tréninku nebo soutěži a také urychlit regeneraci tkání. Krém používám nepravidelně, ale i při této aplikaci dává produkt výsledky.
  Flekosteel
 • Pavel
  V 50 letech se už klouby cítily a moje kolena se začala večer obracet naruby nebo s náhlými změnami teploty. Spásu jsem našel ve Flekosteel masti, kterou mi poradil lékař. Spektrum účinku drogy vzbuzuje důvěru a výsledek nezpochybňuje účinnost drogy.
  Flekosteel
 • František
  Flekosteel je vynikající mast na bolavé klouby. Pokud je pro vás obtížné se pohybovat, dlouhé procházky způsobují bolesti a otoky kloubů, velmi vám doporučuji použít mast. Flekosteel gel mi pomohl a už měsíc po léčbě jsem se mohl vrátit do aktivního života.
  Flekosteel
 • Miroslav
  Často chodím do posilovny a rád běhám. Taková vášeň pro sport samozřejmě není úplná bez zranění. Flekosteel mi pomáhá zvládat bolesti kloubů během pádů. Gel jsem našel náhodou, zjistil jsem to na nějakém fóru. Zkusil jsem to, výsledek se mi líbil. Překvapilo mě, že krém na klouby obsahuje výhradně přírodní ingredience.
  Flekosteel
Uživatelské hodnocení Flekosteel
4.2
21