Návod k použití Flekosteel

Pokyny pro gel Flekosteel

Pacienti, kteří mnoho let trpí bolestmi kloubů, vyzkoušeli několik desítek léků a nebyli schopni dosáhnout zlepšení. To potvrzují četné recenze na fórech, kde si lidé stěžují na další drogu.

Krém Flekosteel je zaměřen nejen na odstranění bolestivých pocitů a nepohodlí, ale také na boj proti příčině problému. Indikace k použití zvláště doporučují použití léku u pacientů trpících onemocněním pohybového aparátu, sportovců a starších osob.

Jak používat nástroj

Jak používat Flekosteel, aplikace produktu

Chcete-li dosáhnout pozitivního výsledku, musíte si pečlivě přečíst návod k použití, který je duplikován na oficiálních stránkách výrobce. Manuál podrobně vysvětlí, jak drogu užívat. Fáze nanášení krému:

  1. Nejprve důkladně opláchněte postiženou oblast teplou vodou.
  2. Potom musíte pokožku otřít do sucha.
  3. Poté jemně vmasírujte malé množství krému do pokožky, dokud se konzistence úplně nevstřebá do epitelu.
  4. V masáži je třeba pokračovat po dobu 5 minut.

Gel proti bolesti kloubů a zad lze smýt až po hodině od okamžiku aplikace. Procedura se doporučuje opakovat 2-3krát denně, v závislosti na příznacích. Gel lze také použít jednorázově, pokud jde o přípravu na závod, trénink nebo uvolnění svalů po něm.

Snadné použití gelu proti bolesti kloubů a zad je způsobeno jeho pohodlným balením. Krém se vyrábí v tubách do 50 ml. Spotřeba drogy je ekonomická a finanční prostředky jsou dostačující na měsíc každodenního užívání - kurz léčby. Pronikající dovnitř, komponenty Flekosteel:

  • teplé látky;
  • uvolněte ucpané svaly;
  • eliminovat bolest;
  • zmírňuje otoky.

Gel lze aplikovat na jakoukoli část těla. Přírodní složení nezpůsobuje vedlejší účinky, je vhodné pro domácí použití. Flekosteel je lék pro ty, kteří se snaží obnovit pohyblivost kloubů. Lék nemá žádné kontraindikace.

Gel Flekosteel v České republice si můžete koupit na webových stránkách výrobce. Nabízíme dostupné ceny a garantujeme kvalitu zboží.